Vzpomínky na Paříž

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Vzpomínky na Paříž

Odeslatod Honza v 23 kvě 2009 21:43

Tak jsem si dneska vzpoměl na svojí polední návštevu Paříže a moment, kdy jsem na cestě z prohlídky Eiffelovky těsně po půlnoci potkal na silnici tuhle krásku. Přišlo mi to strašně fajn, že v tuhle dobu jezdí někdo po Paříži takovým autem, tak jsem ho ukázalsvému španělskému šéfovi, který seděl na místě spolujezdce, a ten se na mě jen nechápavě podíval, jak se mi může líbit "takový starý křáp". Líbí se mi a opravdu mě mrzí, že na jednoho takového, co bylo na prodej v Antwerpách nemám (1994 Turbo R s prokazatelnou historií a nízkým nájezdem za 16.000€). Ale i tak děkuju za to, že taková auta ještě jezdí po silnicích, protože pohled na ně mě vždycky potěší :)

Obrázek
Přílohy
Redux_DSC00336.JPG
Úlovek cestou z letiště do Versailles
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod Honza v 23 kvě 2009 22:05

Jinak taFrancie je opravdu úžasná ;)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod Radek v 24 kvě 2009 09:35

Turbo R, je krásný auto, dnes už je Bentley trochu níže, díky Continentalu, ale zrovna předevčírem jsem na dálnici v Průhonicích potkal na ´bratislavskejch tabulích nový Bentley Brooklands Coupe, který se asi jen tak nevidí, je to vážně neskutečnej obr, je dlouhej asi jako dvě oktávky za sebou a Continental GT je proti tomu malé kupátko :) Řídil to zhruba třicátník se svou paní a vzadu dětičky...
Přílohy
Bentley_Brooklands.jpg
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod capriclan v 24 kvě 2009 13:04

jj,continental je skok dolu ale hlavne ze je uspokojena poptavka ruskojazycnych skupin :roll:

ona je to vubec vseobecna degradace znacek a pripada mi ze znalci uz jezdej jenom v dobovych autech za to ta myslenkova luza s pytlema plnych bankovek kupuje Benley,Astony,Cayenne,Porsche 997, Ferrari California :shock:
kdyz se do takovyho auta podivam tak se mi chce zvracet,zrovna vcera sem mel sezeni s jednim ruslanem v Arkadach a frajer postavil RR primo vedle vchodu na travnik,fuck charakter,hlavne ze ma pravnika Sokola jak nekolikrat zduraznoval :evil:

fuj to sem si ulevil :D
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod Honza v 24 kvě 2009 19:30

Doba silných aut je pryč díky opravdovému smyslu jejich existence, takže spíš plní funkci "teátru na předvádění", protože osobní kontakt ze světa velkého obchodu ustupuje a přichází čas žraloků bez svědomí a stylu.
Nový Rolls-Royce je sice jistým vyjádřením společenského statutu stejně jako nová generace Bentley od VW. Jsou to určitě skvělá auta, ale elegance dob minulých jim prostě chybí. Alespoň já to tak cítím. Připadá mi, že si ta auta dnesk kupují lidé pro ty ostatní a ne pro sebe. Nikdy jsem neměl potřebu někomu něco takového dokazovat a proto jsem si pořídil .036, se kterou mě pozornost druhých opravdu nečeká a jsem za to rád. Na druhou stranu by se mi moc líbilo nové 997 Turbo na normálné ježdění, protože má přesně to, co bych od auta pro každý den očekával, ale ta pozornost by mě od toho odrazovala :(

Jeremy Clarkson krásně popisuje neduhy Arnage, pro které ho všichni milují



Richar Hammond vysvětluje Jeremymu Clarksonovi, proč Porsche a ne Ferrari

Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod Radek v 24 kvě 2009 21:44

Honza: JJ, myslím, že nikdo jiný než Jeremy s Arnage neletěl dveřmi napřed :mrgreen:

Capri: Tak mně se Conti GT líbí, obzvlášť v provedení Mulliner, ale Conti FS mi přijde tragicky zprzněná limusina. Zase chápu masové modely, které pomohou exklusivním automobilkám finančně, asi je to lepší, než nechat automobilku zahynout. Musíme tu dobu dieselového Jaga, terénního Porsche, baby Lamba a baby Bentleyů a masovek AMG vstřebat :mrgreen:
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod marko v 24 kvě 2009 22:41

Brooklands Coupe má pěkný kanáldekly, to má kulturu 8-) Proti majiteli toho bentloše vypadá Vlasta Hájek s modenou jako nějakej jarmil s poštelovanym renaultem fuego
Uživatelský avatar
marko
Rezident
 
Příspěvky: 1139
Registrován: 25 čer 2008 19:10

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod capriclan v 25 kvě 2009 07:03

marko neurazej vlastu jooo :lol: je to neskutecnej bourak :D
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod Radek v 25 kvě 2009 09:45

marko: JJ, základní kanaldeckel 20" :D Docela se mnou to auto v reálu psychicky hnulo a Vlastíka to katapultovalo do sekce zlobivých křičících spratků před barákem hádajících se o šlapací 360CS :mrgreen:
Přílohy
brooklands_10(72dpi).jpg
brooklands_11(72dpi).jpg
brooklands_07(300dpi).jpg
brooklands_02(72dpi).jpg
__00_08_brooklands20.jpg
__00_08_brooklands04.jpg
__00_08_brooklands01.jpg
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Vzpomínky na Paříž

Odeslatod marko v 25 kvě 2009 09:51

jinak tohle je taky dost slušnej masakr, když zaparkuje v centru vedle toho na bílýho přestříkanýho fiatu coupé na 14" pavučinách kamaráda VH z kafeterie
Přílohy
cars_249.jpg
Uživatelský avatar
marko
Rezident
 
Příspěvky: 1139
Registrován: 25 čer 2008 19:10

Další

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron