Concorso Eleganza Villa d'Este 2014

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Concorso Eleganza Villa d'Este 2014

Odeslatod Honza v 27 kvě 2014 19:11

Tak jsme se včera vrátili z nádherného prodlouženého víkendu na Lago Como. Kvůli nesmyslnému parkování v těchto místech jsme raději vzali Oktávku a nadělili jí 2.000km ;) Vyrazili jsme v pátek ráno přes Mnichov na Bregenz a dále již známou cestou přes Lichtenštejnsko až kýčovitou krajinou Švýcarska nahoru na San Bernardino a pak jen přes kopec v Chiasso do zaslíbené severní Itálie :) Večerní Como má neskutečnou atmosféru a prosecco i speciality místní kuchyně daly rychle zapomenout na dlouhou cestu autem. V sobotu je event jen pro zvané a pro plebs stojí vstupenka 480€/den/osoba, takže jsem jen na netu pořídil vstupenky na public day v neděli a sobotu jsme věnovali návštěvě vil Balbianello a Carlotta a jejich nádherných zahrad. Docela dost jsme toho nachodili, takže Aperol Spritz na promenádě v Menaggiu opravdu chutnal ;) V neděli jsme ráno vyrazili do Villa Erba, kde bylo zhruba 50 neskutečných aut a oproti minulému roku asi dvojnásobek lidí :lol: Kolem poledne dav kulminoval, takže jsme si nechali natočit bavorské pivo z pípy integrované v BMW 502 a odpočívali ve stínu vily, než se dav trochu přehnal ;) Pak už bylo možné trochu fotit, takže jsme začali s prototypy 8-) Nejvíc mě zaujal světle modrý Aston DB9 Zagato, který bych si doma představit dokázal 8-) Stejně jako pár nádherných Ferrari a závodní Cobru 427 :oops: Vydrželi jsme tam do pozdního odpoledne a když jsme se rozhodli jít, tak zrovna najížděli prototypy na corso, takže jsem zjistli, že s hlukovými normami si u nich nikdo velkou hlavu nedělal. Spíš naopak :twisted: Maserati málem vymlátilo vile okna :lol: V konceptu od Lamborghini seděl na místě spolujezdce Valentino Balboni a řídila zřejmě paní Spiesová, jejíž manželovi ten one-off jako pár dalších patří ;) Pro mě to bylo opravdu silný zážitek, mít na dosah takovou legendu, jakou pan Balboni bezesporu je 8-) Udělali jsme ještě pár fotek a vyrazili na večerní relax městem :) V pondělí jsme po snídani nakoupili trochu místních potravin a vyrazili na dlouhou cestu domů do země "smaženého sýra" :lol: Ty zážitky budu ještě nějakou dobu vstřebávat a příští rok jedeme každopádně zas 8-)

Trochu fotek : https://www.facebook.com/jan.kudrle/med ... 404&type=3
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Concorso Eleganza Villa d'Este 2014

Odeslatod Ruda v 28 kvě 2014 13:51

Krásnej výlet a krásný fotky! Aston od Zagata líbí!! :)
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Concorso Eleganza Villa d'Este 2014

Odeslatod Honza v 28 kvě 2014 16:09

Já z něho byl úplně hotovej a na netu jsou ještě fotky cabria :-O

Obrázek
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Concorso Eleganza Villa d'Este 2014

Odeslatod Ruda v 29 kvě 2014 00:35

Jako šelma při skoku vysochaná :) Ta palubní deska coupé vypadá jako by byla obšitá modrým semišem :P Kdo je pán v černým?

Obrázek
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Concorso Eleganza Villa d'Este 2014

Odeslatod Honza v 29 kvě 2014 06:36

Norikiho Haraga - šéf designu Zagato :)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Concorso Eleganza Villa d'Este 2014

Odeslatod Ruda v 29 kvě 2014 13:54

paráda ;)
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Concorso Eleganza Villa d'Este 2014

Odeslatod marko v 29 kvě 2014 22:03

Krása.. jak se tyhle karosárny uživí mi je záhadou v dnešní době
Uživatelský avatar
marko
Rezident
 
Příspěvky: 1139
Registrován: 25 čer 2008 19:10


Zpět na Pokec

Kdo je online

cron