Pro fejsbukáře - žebrám o lajk :-)

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Pro fejsbukáře - žebrám o lajk :-)

Odeslatod Fil v 17 čer 2013 12:46

Přestože to pochopitelně absolutně nesnáším, tohle žebrání o lajky v soutěžích, tohle je pochopitelně něco zcela jinýho, že :lol: Rozhodl jsem se, že vylepším rodinný rozpočet o tisíc babek a vyhrabal jsem v pravdě historickou svatební fotku s Andrého w115 http://1url.cz/5NRp Tak jestli vám to nebude vyloženě rvát žíly a myš z toho nedostane infarkt řídící jednotky... :-) Díky.
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32

Re: Pro fejsbukáře - žebrám o lajk :-)

Odeslatod Ruda v 17 čer 2013 14:07

Teda nebýt toho, že tu tisícovku máš (údajně) pro rodinu, hned sem se do té soutěže vecpal :D
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Pro fejsbukáře - žebrám o lajk :-)

Odeslatod Fil v 17 čer 2013 16:09

Ruda píše:Teda nebýt toho, že tu tisícovku máš (údajně) pro rodinu, hned sem se do té soutěže vecpal :D


Dík, seš fakt kámoš :D Jsem kdysi chtěl nafotit nějaký večerní pražský náladovky s piánem, ale bohužel už na to nedošlo... Snad se k tomu dostanu, až bude opravený :-)
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32

Re: Pro fejsbukáře - žebrám o lajk :-)

Odeslatod Ruda v 17 čer 2013 16:34

Jinak kompozici jste vytvořili hezkou, držím palce :-)

Večerní náladovky někde u Vltavy nafoť, to bude masáž ;) Já si tak plánuju nafotit to v centru před butikem
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Pro fejsbukáře - žebrám o lajk :-)

Odeslatod Fil v 17 čer 2013 17:53

Ruda píše:Jinak kompozici jste vytvořili hezkou, držím palce :-)

Večerní náladovky někde u Vltavy nafoť, to bude masáž ;) Já si tak plánuju nafotit to v centru před butikem


Díky! Jsme tak jezdili den po svatbě s Andrém po vesnicích na Vysočině a dělali fotky do alba :-) Nejdřív musím piáno nechat zrestaurovat :-( Jsme to plánovali ještě když měl Mario žlutýho kombíka. Podle mě věčná škoda, že ho prodal. Jako vhodná lokalita mě napadlo vinohradský divadlo. V obleku, večerní osvětlení, po dešti, bílý piáno... No, snad na to ještě dojde :-)
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32


Zpět na Pokec

Kdo je online

cron