Sleduje tu někdo BBT?

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Sleduje tu někdo BBT?

Odeslatod Fil v 19 úno 2013 17:40

Nekoukáte na to někdo náhodou? Já jsem to začal sledovat kvůli anglině, postupně mě to začalo lézt na nervy, ale ta šestá řada je hodně dobrá. Tak to zkouším, jestli tu nebude nějaký spřízněnec :-)
Jinak jsem ještě sledoval Black Books, cože je geniální britskej humor, pokud to náhodou neznáte, tak vřele doporučuju (TV a seriály kráčely dost dlouho mimo mě, TV nemám a nejsem zvyklý něco pravidelně sledovat. Tak je to pro mě trošku objevování Ameriky :lol: )
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32

Re: Sleduje tu někdo BBT?

Odeslatod Ruda v 19 úno 2013 21:06

Já na to koukám, na originální produkci z USA je to pěkný a celkově to má docela jisrku. Ale na víc než jedno podívání mě to netáhne. Sice v původním znění ale s titulky, takže angličtinu si cvičím jen podprahově. Je škoda že to prakticky stojí jen na Sheldonovi. Daleko raději mám kulty Red Dwarf (poslední 10 série mě velmi mile překvapila!) a sérii Jistě pane ministře/premiére. Tyhle seriály "rotuju" jednou za rok až dva. No a samozřejmě IT Crowd, to je u mě na prvním místě, hlavně díky poslední sérii, ta byla úplně ze všech nej, soudní líčení s matkou, bejvalá co vypadá jako Joker, kámoši co dělají banky, fiktivní děti Jen a Mosse který se jmenují Kvasar a Zelda, a co má pro svou chlípnou zbíječku "pořád nasazeno", tohle vymyslet a dostat na obrazovku je dílo hodný géniů 8-)

File dostal jsi můj mejl?
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Sleduje tu někdo BBT?

Odeslatod Fil v 20 úno 2013 15:20

Já jsem chtěl něco, na co se dá koukat opakovaně a BBT mě v tomhle celkem vyhovuje, i když dokoukat pátou řadu jsem měl dost problém. Díky za tipy, někdo mi ještě doporučoval britskou verzi The Office. Red Dwarf mám taky v plánu :-) Problém je v tom, že já sotva za týden stihnu jeden díl BBT, vypsat si z toho fráze a slovíčka, co neznám, za týden nemám šanci stihnout... Potřeboval bych jít co nejdřív do důchodu :-)
Poslal jsem ti SZ
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32

Re: Sleduje tu někdo BBT?

Odeslatod Ruda v 20 úno 2013 20:00

Na to mi přijde daleko užitečnější seriál Jistě pane ministře - já bych si na to ovšem se svým levelem AJ netroufl. Slovní obraty jsou delší a těžší, ale byla by to výborná slovní zásoba. Navíc bych neměl problém se na to dívat takřka dokola :)
Žádná SZ mi nepřišla.
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Sleduje tu někdo BBT?

Odeslatod Fil v 20 úno 2013 20:13

No, ona Sheldonova mluva taky není zrovna z nejlehčích :-) Je to běh na strašně dlouhou trať, jsem myslel, že to zmáknu za rok a pustím do francouzštiny, a ono prdlajs :lol: To těch slovíček a výrazů musejí mít tolik?!? :lol:
Tak to je divný.
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32

Re: Sleduje tu někdo BBT?

Odeslatod dall v 20 úno 2013 20:45

divam, libi se moc :mrgreen:
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Sleduje tu někdo BBT?

Odeslatod Fil v 21 úno 2013 12:12

Mě nejvíc v poslední době dostala hláška Raje před koupí 3D tiskárny "You deserve one. You have worked hard to find woman who makes a lot of money" :lol:
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32


Zpět na Pokec

Kdo je online

cron