Kvalita servisů v ČR

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod Derailleur v 21 led 2010 02:37

takze je to jasne, chce to otvorit naozajstny oldtime servis mercedes :idea: robili by sa tam iba mercedesy do 90 rokov a seriozne a nic ine 8-) u nas viem iba o jednom manikovi na MB a druhom zase na citrony... ja servisujem velmi rad a vymena dielov je na poslednom mieste, akurat skoda, ze nerobim auta, ale bicykle :) a vo svojich autach sa vrtam cim dalej tym viac sam, pretoze naposledy ked bol MB v servise tak dosiel s olejovym motorom z ktoreho samozrejme olej aj tiekol kade/tade a bez spodneho krytu motora, naco sa doslo velmi rychlo, kedze zvysne kusy krytu buchali vo vetre o kasnu :?

ked som dal kamosovi do servisu BXko, tak som cakal aj kamaratsky pristup, no nakoniec som bol rad, ked som videl jeho kysly usmev :? , ze sa dostal iba po zdvihnutie na zdvihak a zhodenie poloosy, dalej som si to radsej spravil sam a vedel som, ze je to tak ako ma byt,
v servisoch maju vztah iba k vymene oleja, malo roboty a rychle prachy
jedine moje nestastie ze nemam garaz, inak by som uz davno mal sukromny servis pre svoje auta a chodil by som iba na plecharinu a lakovanie niekam inam :cry:
so servisom je to vazna bieda :!:
Derailleur
Inventář
 
Příspěvky: 253
Registrován: 22 črc 2009 11:30
Bydliště: Slovensko

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod Ruda v 21 led 2010 11:15

Mara: Diskům dali u Veselýho pěkně zabrat, podotýkám že to byly čerstvě renovované 18" disky AMG z Joeho E60 a voněly novotou. Poškrábali mi je nejen při montáži ale i při manipulaci - a to byly zabalené v bublinkové fólii. Opravdu u Veselýho jsou lopaty a chování tamního vedoucího předčí leckterý trhovec.

Až budu na ICQ pošlu ti kontakt.
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod mfh777 v 21 led 2010 11:49

To je fakt strasny. Nemel sem si raci koupit silnicni kolo, ktery bych si servisoval sam?
Jak nad tim tak premyslim, tak se pomalu zacnu poohlizet po servisech v Rakousku,
ale nemam sajnu, kolik tam chtej za praci, zadna laace to asi nebude :(
mfh777
 
Příspěvky: 17
Registrován: 17 led 2010 22:19

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod Honza v 21 led 2010 12:02

V Rakousku budou chtít za práci to samé nebo méně než u našich autorizovaných servisů. U servisních úkonů jsou přesně definované normohodiny, takže bych se žádné raketové palby nebál. Díly budou o 20-50% levnější než u nás a taky to tam bude někdo umět a bude k tomu mít vztah nerozdíl od místních borců. Když bych bydlel na Šumavě, tak by moje auto "zlatý český ručičky" nezažilo :!:
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod enougher v 21 led 2010 23:24

ono se dela na zouvacku plastova patka stoji 2000 a kdyz mas drahy kola vyplati se to vzit s sebou... v pneuservisu to prehodi za pul minuty za sve ocelove a nezkurvi ti kola :geek:
Uživatelský avatar
enougher
 
Příspěvky: 34
Registrován: 12 črc 2009 22:01
Bydliště: Za Prahou

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod Ruda v 22 led 2010 14:53

enougher píše:ono se dela na zouvacku plastova patka stoji 2000 a kdyz mas drahy kola vyplati se to vzit s sebou... v pneuservisu to prehodi za pul minuty za sve ocelove a nezkurvi ti kola :geek:


Ty potíže se staly při montáži kol na auto, ne při nasazování pneumatiky. To o čem píšeš neznám, ani si neumím představit jak to může fungovat? Po téhle otřesné zkušenosti a opravě kol si je montuju/demontuju sám s klíčem omotaným izolačkou.
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod mfh777 v 27 led 2010 12:20

Tak sem si rano sjel pro auto.
Sedrenej naraznik, se kterym mi auto puvodne predavali nechali nekde nalakovat v tamni lakovne.
Nemel sem cas to moc studovat, vypada to ok, tak snad to i ok bude.
Pulku zatahla ta firma, druhou ja. Jedna se teda o Kaps Automatic v Kojetine, kdyby to nekoho zajimalo.
Faktem teda je, ze zavadu opravenou nemam. Museli promerit solenoidy na soupatkove skrini aby mi oznamili, ze to chce zas slozit a pockat na zavadu, aby se vycetl presny kod poruchy (ten sem puvodne neznal, jen sem vedel, ze chyba je hlasena na nejakem solenoidu, jak mi rek pan, co vymazaval chybu). Cili zbytecne utracenych 1700 za nic. Taky to mohli rict rovnou...
Noale snad aspon ten naraznik bude dobre laklej; celkovej dojem mam tak nak rozpacitej. Vzhledem k tomu, ze si v te firme davaj padla v 15.30, tak to asi zkusim nekde v Brne, kdyz se vyskytuju v Brne.

Umim si ale predstavit i servis, ktery by pri pozkozeni tvrdil klasicke "takhle ste to uz privezl, pane". Takze z tohoto pohledu spokojenost.
Zkusenost si z toho odnasim takovou, ze nez dam priste nekam auto na dele jak den, asi si napred zjistim, jestli a jak je autoservis na podobne pripady pojisten.
mfh777
 
Příspěvky: 17
Registrován: 17 led 2010 22:19

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod dall v 27 led 2010 13:12

moment, ted to nejak nechapu, to ti nabourali v KAPS kojetin??? dyt Ruda psal neco o novem meste na morave, ne? ja mam s KAPSem jen ty nejlepsi zkusenosti, ochotni, slusni, znali veci... :shock:
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod mfh777 v 27 led 2010 13:36

dall píše:moment, ted to nejak nechapu, to ti nabourali v KAPS kojetin??? dyt Ruda psal neco o novem meste na morave, ne? ja mam s KAPSem jen ty nejlepsi zkusenosti, ochotni, slusni, znali veci... :shock:


"bourany" bych to asi prece jen nenazval.
byl sedrenej naraznik, barva odlitla na vice mistech, mensi prasklina blizko mlhovky, mlhovka nesvitila, naraznik byl na jedne strane vyhozenej z uchytu. Takto mi to puvodne predavali. Nejsem schopen posoudit, jestli to odreli oni o barak nebo jestli mi to nekdo vometl, kdyz jim to stalo pred firmou, kde byla souvisla, nicim neposypana, ledovka. Jednak se to uz nedovim, a navic, je mi to vcelku jedno.
Jinak ano, jedna se o Kaps v Kojetine.
mfh777
 
Příspěvky: 17
Registrován: 17 led 2010 22:19

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod reverence v 06 bře 2010 10:51

Uživatelský avatar
reverence
Inventář
 
Příspěvky: 376
Registrován: 16 říj 2009 08:34
Bydliště: Mladá Boleslav

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron