Kvalita servisů v ČR

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod Pouchaz v 06 bře 2010 19:33

Nechápu jak idnes může udělat rozhovor o omlazování aut zrovna s AAA...

V srpnu, jsme prodali (spíš bratr s otcem) Mondeo do autobazaru Globuscar. Jak tento autobazar skončil je asi známo a spolu s ním i spousta důvěřivých "blbečků" (včetně nás). No nic, proč o tom mluvím. Nedávno jdu po ulici a hle naše ex-Mondeo, obejdu ho kouknu a fakt je to ono. Napsal jsem lísteček s kontaktem na mě a nechal jsem ho za stěračem. Asi za půl hoďky mi volá majitel. Tak jsme si popovídali (byl velmi ochotnej) a dozvěděl jsem se zajímavé věci. Pán auto koupil z auto Esa (tam to autobazar Globuscar prodával, není dokázáno, že auto Esa o podvodu věděla). My jsme ho prodali za 190tkč, auto Esa ho vykoupila za 135tkč a pán koupil za 198tkč bez DPH. Dále auto v době prodeje cca 170tkm, pak 128tkm. Auto mělo servisní knihu, nový majitel nedostal nic. K autu byly zimní kola a poklice, majitel opět nic nedostal. Dále auto bylo po repasu trysek a čerpadla, k autu jsme přiložili nové kódy trysek a fakturu, ani toto se k novému majiteli nedostalo.

Sem si téměř 100% jistej, že s tím autobazar Globuscar nemá nic společného a všechny tyto věci (které mají auto "omladit") má na vrub auto Esa.
Uživatelský avatar
Pouchaz
Rezident
 
Příspěvky: 501
Registrován: 26 čer 2008 06:41
Bydliště: Praha, Zábřeh

Re: Kvalita servisů v ČR

Odeslatod Ruda v 08 bře 2010 00:05

Je to levota, jestli nejsou v cestě mezi prodávajícím a kupujícím dva bazary schválně - při jakýmkoli nařčení můžou svorně tvrdit "já ne, to ten druhej". Ale vydělávat se dá na všem - třeba ten nápad áček, dávat k autu nový rádio, vybrali z toho všechny Pioneery, Alpiny a podobně a dali tam ty šílený AAA AUTO RÁDIO co uměla hrát jen na dva repro, se spoustou světýlet, kolečkovým laděním a kazetou co uměla přetáčet jen dopředu :lol: V takové E38 to muselo vypadat opravdu skvělě 8-)
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron