Vaše zkušenosti s narkomany

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod E420 v 23 lis 2009 10:55

Dobrý den vážení kolegové,

o víkend bylo pěkné počasí a tak jsme s manželkou vyrazili na přehradu Nechranice. Klidná a pohodová jízda byla bohužel narušena při návštěvě jedné benzínové stanice, kde jsme se chtěli trochu občerstvit a dotankovat. Při tankování nás oslovil vedle stojící člověk, který přijel též nějakým novějším Mercedesem (nevím typ, na kufru bylo E 320 nebo tak nějak, asi novější model třídy). Původně jsem si mylel, že asi bude ptát na cestu, protože měl pražské spz, ale po pár okamžicích mi bylo jasné, že tento muž bude asi pod vlivem nějaké návykové látky. Byl velice dotěrný svými dotazy na můj vůz, který se mu patrně velice líbil, ale odbyl jsem jej velmi rychle. A raději jsem co nejdříve odjel. Tento člověk byl určitě zdrogovaný, a velmi mrzí, že musí zrovna jezdit beztrestně. Nemyslíte si také, že by policie měla více kontolovat tyto spoluobčany, kteří bez úhony používají omamné látky a pak si vesele jezdí. Zdá se mi, že policie více jde jen po alkoholu, nikoliv po drogách. Co si o tom myslíte ?
Franta
E420
E420
 
Příspěvky: 9
Registrován: 10 lis 2009 10:55
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod Fil v 23 lis 2009 12:04

Já si myslím, že kouření může pobavit :lol: Nicméně za volant drogy nepatří, to je jasné. Problém této problematiky je ten, že odhalit drogy je těžší, než alkohol. Ovšem již se blýská na lepší časy, neb naše chrabrá policie je vybavována nějakými detektory na drogy. Za volant nepatří žádné drogy, bohužel ale ani vymaštění, agresivní, nemyslící a debilní řidiči.
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod Joe v 23 lis 2009 12:24

Milý Franto, to jsem byl já.
Velmi mě mrzí, že na Tebe setkání se mnou a s mojí rodinou tak negativně zapůsobilo. Hned jak jsem uviděl Tvojí nádhernou E420 s nízkým nájezdem km ( tuším, že 37000 km) a na nárazníku byla Švýcarská MPZ a navíc za oknem se krčila kopie Stradivariho houslí Campo Selice z roku 1721 od Přemysla Otakara Špidlena, řekl jsem si to nemůže být nikdo jiný než Franta Vláčil se svojí paní z Lubů u Chebu.
Škoda, že moje nadšení z nenadálého setkání a mojí lásku k hvězdě jsi vyhodnotil jako projev drogové závislosti. Jel jsem z Mělníka, vezl jsem kamarádům loketku na pijáno a několil balení rostlin. oleje z Tesca.
Tvojí paní asi vyděsilo, že moje děti běhali po benzinové stanici a házeli po sobě injekční stříkačky, je pravda, že do těch reklamních panelů je zabodávat nemuseli.

Doufám, že naše další setkání již proběhne ve větší pohodě a bude více času si popovídat o hudbě, ženách a těch našich mercedesech.

Zdraví Joe
Joe
Rezident
 
Příspěvky: 70
Registrován: 23 srp 2008 14:49

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod dall v 23 lis 2009 12:34

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod sonypolicka v 23 lis 2009 12:45

no to snad ne? :lol: :lol: :lol:
sonypolicka
 
Příspěvky: 64
Registrován: 28 kvě 2009 11:54
Bydliště: Polička-Berlín, Kolín

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod Radek v 23 lis 2009 13:30

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod Ruda v 23 lis 2009 14:11

Ony se ty auta občas někomu líbí, ale ještě nidko z těch co za mnou přišli na pumpě a byli zvědavý na to je to za auto mi nepřišli jako feťáci.

Joe: 8-) :lol: 8-)
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod reverence v 23 lis 2009 16:10

masakr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS: to mělo být v sekci "Pro veselejší dnešek" :D
Uživatelský avatar
reverence
Inventář
 
Příspěvky: 376
Registrován: 16 říj 2009 08:34
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod E420 v 23 lis 2009 16:48

Pane Joe nerozumím Vaši reakci, tam žádné děti nebyly, ten muž tam byl sám. Nechci někoho osočovat,ale chtěl jsem znát jen Váš názor.
Franta
E420
E420
 
Příspěvky: 9
Registrován: 10 lis 2009 10:55
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Vaše zkušenosti s narkomany

Odeslatod capriclan v 23 lis 2009 17:49

Tak tohle fuck nechapu,jinak pane E420 v kterym stoleti nam ukazes svuj virtualni skvost?
Doufam ze to neni ta 420 po zviratkovi,docela by to i tomu nasvedcovalo :lol:
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Další

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron