IAA FRANKFURT

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

IAA FRANKFURT

Odeslatod capriclan v 24 zář 2009 20:54

Akorat sem se vratil,detailne sem prolezl BRABUS stanek,veliky zklamani SLS AMG a zase me dostalo nove Ferrari Italia,proste italove umej design :!: a nejvetsi zklamani z S212,proc se MB riti cestou do pekel?
Fotky pozdeji :oops:
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: IAA FRANKFURT

Odeslatod Honza v 26 zář 2009 10:26

Já jsem na to SLS skutečně zvědav a doufám, že budu mít možnost ho vidět na živo. Parametry jsou zajímavé, ale dojem na vlastní oči je asi opravdu nejcennější. Teším se na fotky :)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: IAA FRANKFURT

Odeslatod deerhunter v 26 zář 2009 10:51

cece ja tam byl taky ... Brabus mel stanek vynikajici, akorat na muj vkus az zbytecne moooc Smartu :) ale jinak pecka, krasny Sko i ty Viana byly neco .... SLS me snad ani uz vic nezklamal, ale ani nenadchl, porad z neho mam takovy rozpacity dojem...vetsinou se mi na vlastni oci auta libi o dost vic nez na fotkach a videiich, ale u SLS to jaksi nebylo.....vystavovali i SLR Roadster, venku parkovalo i SLR coupe takze jsem si poradne prohlidl i je, preci jen u nas moc k videni nejsou a pristih jsem se, ze i po tech letech se mi tohle auto libi vic, ze ma nejaky zvlastni charisma, mozna az ted v konfrontaci s SLS dokazu SLR konecne ocenit, nevim.....SLS az moc zavani pokusem o bombasticky retro, ale nejak se to nepovedlo :-(..............mozna byl problem v tom cervenym laku vypada fakt jak Viper :cry: , v cerne nebo stribne to snad bude lepsi................jinak teda jsem konecne poradne prolez novy Ecka a musim rict, ze jako JO ! i sedan i kombik, me se to libi, kupatko je taky v pohode,sice mozna takovy trochu bachraty oproti posledni CLK, ale supr.

Celkem me sokoval stanek firmy Mechatronik, meli tam vystavenych asi 7 naprosto uzasne zrestaurovanych Pagod, jako by se clovek vratil o tech X let zpatky kdy sjizdely z pasu ... fascinujici, ty auta jsou proste uplne novy, jedna byla na zvedaku takze si to clovek prohlid i ze spoda a ty auta jsou snad uplne znovu poskladany, novy srouby, hadice, vsechno .... akorat jsem moc nepochopil proc do nich cpou moderni 4.3 V8, to me fakt moc nebere ...

http://www.mechatronik.de/en/engineering/the-m-sl.html

ale prodavaji i origo kary...

http://www.mechatronik.de/en/trade/avai ... ikcars_pi1[page]=1


Kdyz uz jsme u tech Pagod - u vychodu z arealu ve stanku Mercedes Classic Centra probihala prakticka ukazka funkce automatickeho parkovaciho systemu v Ackach, parkovali je mezi 3 naprosto brutalni veterany, pricemz nejlevnejsi z nich byla Pagoda s par tisicema na budiku s cenovkou 250 000,- EUR za oknem, ty dalsi (uz ani nevim co to bylo za auta, byly ale pres pul mega ...) .... chvili jsem to sledoval, Acka zajizdela automatizovane mezi tyhle klenoty naprosto precizne, zastavovalo to par centaku od narazniku, ja jsem na to ale nejak nemel nervy to sledovat, uplne jsem trnul hruzou ze to kompjutr blbe propocte a napali to do nich tak jsme sli radsi pryc :)

Jinak salon dobry ... ekologicko-hybridne-elektricke silenstvi je rozjety na plny obratky, jedina z mainstream. znacek, ktera nemela zadny elektrosamohyb nebo aspon hybrid ci studii hybridu bylo Subaru, jinak uplne vsichni meli neco ... prekvapila me neucast Hondy a Nissanu a celkem i Cadillacu, asi setri na jaro na Zenevu...
Objects in the mirror are slower than they appear
deerhunter
Inventář
 
Příspěvky: 188
Registrován: 17 bře 2009 15:12
Bydliště: Praha 6

Re: IAA FRANKFURT

Odeslatod Honza v 26 zář 2009 11:13

Ta červená barva mě také moc nepřesvědčila :?

Klasická auta s moderní technikou mě také moc neoslovují, protože si myslím, že s Pagodou nebo W111 Coupe/Cabrio umějí dostatečně cvičit i původní motory. Náhradní díly jsou pořád k dispozici, ale když to někdo zaplatí a je to pořádně udělané, tak proč ne. Včera přišel nový Motor-Klassik a je tam v nabídce RM Auctions 300SL s technikou od AMG. Docela mě zaujalo, že těch aut udělali u AMG 11, ale před časem tu proběhly fotky podobného auta s červeným interiérem. Detaily na http://www.rmauctions.com/FeatureCars.c ... =r139&fc=0

Ten sebevědomý test parkovacího systému bych asi také psychicky nezvládl ;)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha


Zpět na Pokec

Kdo je online