///AMG

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: SLS AMG

Odeslatod capriclan v 21 črc 2009 21:32

zase dalsi nepovedena variace na legendu vsech legend :roll:

souhlasim s Radkem,ja uz taky MB nerozumim a to sem si myslel ze je to laska na veky :cry:

jinak jeste mala poznamecka-co stim ma spolecnyho dnes uz vsedni nalepka AMG,to si nekdo koupi W212 E 200 CDI s SLS AMG paketem nebo co?

uz mi to krouti nohy ta dnes uz poslapana AMG historie :!:
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: ///AMG

Odeslatod MarioV8 v 26 črc 2009 21:19

Ten chromovy stredni panel vypada bidne a lacine, mne se to jinak libi... vlastne docela moc libi.

Co s tim ma spolecneho aMG se podivam, protoze se bojim, ze to pouze ma naznacit, ze je to sportovnejsi nez obycejne. Nebo je od nich motor, nebo nevim a zitra zkusim zjistit vic v praci.
Uživatelský avatar
MarioV8
Administrátor
 
Příspěvky: 704
Registrován: 28 kvě 2008 18:55
Bydliště: Matka všech měst

Re: ///AMG

Odeslatod Honza v 26 črc 2009 21:36

Mě se taky víc líbí to tmavé provedení středního panelu a provedení sdruženého přístroje by se také mělo nést v méně křiklavém duchu. asi to půjde objednat, protože bych utakového auta žádnou cenovku pro "sociální případy" neočekával. S AMG to bude mít asi společného docela dost, protože to povahou panelú karoseria moc nevypadá na integraci do současných linek, ale Capri má pravdu v tom, že dnešní AMG není zaručeně to samé jako AMG z 80tých let. Na druho stranu musím podotknout, že povaha těch aut je dnes také někde jinde a oni chtějí prodat i když si myslím, že se to po té krizi zase trochu vrátí a osobní kontakt bude mít svojí váhu. Ale to si ještě počkáme :(

Email, videokonference a manažeři využívající nízkonákladových aerolinek k cestám za jednáním jsou dnes bohužel standardem a stylové auto je známkou zlodějů, kteří se jen snaží nškoho okrást, ale to je jen tím, že finance ve firmách mají na strarosti mladí absolveni zmrdofabriky VŠE, ale snad je tu šance na změnu ;)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: ///AMG

Odeslatod capriclan v 27 črc 2009 07:15

V poslednim nemeckym AMS pisou o tomhle vozitku ale co me dostava je ta lacinost,zase to ma vevnitr cudliky a jiny kraviny z W204 a at mi nikdo nerika ze je to dan za pokrok,kdyz tohle zacina na cene 179 000 Euro :roll:

Za chvilku se budou prodavat uz AMG pakety v akci u Lidla :lol:
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: ///AMG

Odeslatod marko v 27 črc 2009 08:13

AMG šlo nejvíc dohajzlu po tom, co začali pakety dávat na každý druhý auto. Mercedes to měl nazvat nějakym sport paketem a odlišit ho od prvků AMG, který mělo zůstat prémiový.
Uživatelský avatar
marko
Rezident
 
Příspěvky: 1139
Registrován: 25 čer 2008 19:10

Re: ///AMG

Odeslatod Honza v 27 črc 2009 16:57

Uvidíme, jak to bude vypadat na živo. Mě se to auto docela líbí a je to každopádně daleko lepší a zajímavější než ten disproporční a předraženej hnus od McLearenu ;)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: ///AMG

Odeslatod deerhunter v 11 zář 2009 07:39

tak a je oficialne venku, tesim se do Frankfurtu pristi tyden !

SLS AMG

Obrázek

http://www.mercedes-benz.com/sls-amg/
Objects in the mirror are slower than they appear
deerhunter
Inventář
 
Příspěvky: 188
Registrován: 17 bře 2009 15:12
Bydliště: Praha 6

Re: ///AMG

Odeslatod Radek v 11 zář 2009 08:22

Honza: tohle mi přijde teda taky dost disproporční a to jsem slušnej :)
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: ///AMG

Odeslatod Ruda v 11 zář 2009 10:20

Čumák je zajímavej, jen se mi pod něj moc nehodí ten naroubovanej pozůstatek po předním nárazníku.. a když už to má být retro tak ať dopr. vyhodí ty LEDkový ukazatele ze zrcátek..
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: ///AMG

Odeslatod Radek v 11 zář 2009 10:37

Když už bakelitovej Viper, tak ten opravdovej, od Dodge...
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron