W124 T E42 Projekt

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: W124 T E42 Projekt

Odeslatod Zviratko v 19 črc 2009 13:42

to auto bylo vyrobeny pro salon, ne pro prodej, ma temer vsechno vybavu ktera tam sla nacpat, v tom roce se snad ani oficialne tohle auto nevyrabelo (... z VINka lezou veci jako "SPORT suspension, version US" nebo neco takoveho... :) proste total atyp

coz je jak plus tak minus, na jezdeni bych to nechtel...

predevsim jsem to auto videl a je fakt pekny, nerikam ze dokonaly ale pekny a nevyjezdeny...
Zviratko
 
Příspěvky: 8
Registrován: 03 kvě 2009 15:13

Re: W124 T E42 Projekt

Odeslatod Fridrich v 19 črc 2009 15:07

NIkde nevidím el. posuv sedadel, v tu dobu běžný za příplatek.
Fridrich
 
Příspěvky: 92
Registrován: 01 črc 2009 23:20
Bydliště: Köln

Re: W124 T E42 Projekt

Odeslatod Honza v 19 črc 2009 18:54

.091 se vyráběla 1989-1992, ale ta výbava je pěkná a jestli je to auto zachovalé, tak si za nějaký čas snad kupce najde. Každopádně tomu to divadélko moc nepomůže :(

Díky za info :)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: W124 T E42 Projekt

Odeslatod capriclan v 19 črc 2009 20:01

Dobre zbozi reklamu nepotrebuje,ta bila ctyrka se mi nelibi a ty kecy prodavajiciho sou k smichu i k placi :!:
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: W124 T E42 Projekt

Odeslatod MarioV8 v 19 črc 2009 21:51

Kliiid! Dovolim si tvrdit, ze jsem v prodeji vozu Mercedes-Benzu trochu namocen, tak hodim svuj komentar zevnitr. Opravdu nevidim duvod, proc bych si z tehle 320TE sedal na prdel, ano, to auto je pekne, motorizace se mne osobne zamlouva a zajimave vybavene je take (pouze nechapu tu barvu) ale to je asi tak vsechno. Zviratko, auto pro salon neexistuje. Nebo co jsi tim myslel, autosalon, predvadecku... Ne, urcite ne tak jak myslis. Timto slovnim spojenim nelze popsat lepe vybaveny vuz. Jestli myslis predvadecku, objednavame desitky rocne (v cechach a pro maly cesky trh) a opravdu to vubec neznamena, ze to musi byt "nalozena" auta! Nekdy je to prave naopak. Vybava se voli dle ocekavane nasledne prodejnosti, ztraty na cene (zde zduraznuji ze vybava se propada mnohem rychleji nez zakladni vuz), ucelu (vystavy, uvedeni na trh, pro novinare, dlouhodobe testy) a pak je to bud neci sluzebni vozidlo, nebo se pouziva jako predvadeci ci pouze stoji v salonu. Lepe vybavene auto se prodava u nas hur nez bezne nebo zakladni, kdyz uz totiz nekdo chce dobre vybavit Mercedes, tak si ho necha postavit presne podle svych predstav, zaplati si a klidne pocka, takoveho cloveka nejaka predvadecka nebo chranbuh skladovka nezajima, chce "svoje" auto. Taky mame obcas nejake CLS63 AMG, nejake to E500 ve sportpaketu, SL 300 Sport, dokonce predloni byla tady E 200K taky se Sportpaketem (priplatky za pul milionu a pod kapotou zakladni 1,8L s kompresorem), loni mne dostalo do kolen C 63 AMG (jsem platonicky zamilovan), E 350CDI se Sportfahrwerk a AMG Stylingpaketem jsem mel nedavno pujcenou na nejake akci... z velkoprostoroveho a Feizeit soudku Viano 3,0CDI Marco-Polo a Viano X-clusive (obe auta s cenovkou k 2M, ale jen o tom to neni) nebo a muzu vypisovat dal a dal co jen saha moje pamet. Protoze mne zajima kazde auto kolem ktereho v praci projdu a ze by jich zajimavych bylo...

Jestli to ma US VIN, je to naopak podle mne spise problem! Kazdy jsme nejaky, ale divadylko co tento pan majitel/prodavajici hraje se mi nelibi taky. Kazdy prodavajici chce prodat a kazdy kupujici si muze vybrat od koho a jake auto si koupi. Ten VIN bych ze zvedavosti rad videl taky, co je tam tak zvlastniho...

Ja bych pockal se zaverem, jak rekl uz prede mnou nekdo moudry: "kazde ojete auto ma takovou cenu, za jakou se proda".
Uživatelský avatar
MarioV8
Administrátor
 
Příspěvky: 704
Registrován: 28 kvě 2008 18:55
Bydliště: Matka všech měst

Re: W124 T E42 Projekt

Odeslatod Ruda v 21 črc 2009 01:32

Zviratko, jsi tu od začátku května a když už se projevíš tak takovýmhle tónem...? To je tvoje norma?
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: W124 T E42 Projekt

Odeslatod capriclan v 21 črc 2009 07:22

Sorry zviratko ale dej si mokry hadr na celo uz sem tahas moresy a demagogie ze stoky mbccc,to se fuck neda cist :roll:
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Předchozí

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron