Ano, šéfe!

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: Ano, šéfe!

Odeslatod dall v 14 pro 2009 17:13

noo, asi to nebude presne co popisujes, ale jinak je dobre 8-)
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Ano, šéfe!

Odeslatod Honza v 14 pro 2009 18:45

Pečení je pro mě stejně jako správná příprava hovězích steaků vzhledem k mým kuchařským schopnostem nedosažitelnou metou, ale pořád přemýšlím o nějakém skvělém receptu na přípravu Foie Gras, kterou si schovávám na vánoce ;)
Napadlo mě ji jemně osmahnout a připravit pod ní redukci z nějakého dezertního vína což by s opečeným tmavým chlebem a sklenkou Tokaje nebo Sauternes nemuselo dopadnout vůbec špatně 8-)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Ano, šéfe!

Odeslatod Radek v 15 pro 2009 09:27

Honza: Několik druhů Foie Gras se na mě v pátek usmívalo z regálu v sámošce a já nevěděl kterej, tak jsem tam tak stál, bezradnej, jako když tě postaví doprostřed Tokia. Nakonec jsem rozhodování nechal na jindy, protože nebyl čas, každopádně na vánoční tabuli bude jen pro mě, protože přítelkyně udělala tu chybu, že se začala zajímat "odkud se bere" a našla si obrázky na googlu :lol:
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Ano, šéfe!

Odeslatod Honza v 15 pro 2009 09:40

Ono mi to chutná všechno, ale nejvíc asi celá husí. Jinak jsem ta videa viděl taky a jestli tohle někoho pobuřuje, tak by se speciálně v Super/Hypermarketech masa nemohl ani dotknout, protože tamní cenová politika nutí chovatele používat všechny dostupné metody k co nejrychlejšímu dosažení porážkové váhy. Myslím si, že lidi na tom spíš šokují ta jatka, ale ta jsou všude stejná...
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Ano, šéfe!

Odeslatod Radek v 15 pro 2009 09:51

Tak já osobně na žádné vnitřnosti nejsem, vyjímku z pravidla u mě občas udělají ledvinky s rýží, kvalitní paštiky vč. specialit ála foie gras nebo tresčí játra, nevadí mi dršťková a jednou za čas libový párek ve střívku s velkým podílem masa. Jatka jsou všude, spíš ten nucený výkrm šokuje... Každopádně dosud jsem nepocítil v ničem rozdíl mezi BIO a kvalitnější potravinou.
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Ano, šéfe!

Odeslatod Honza v 15 pro 2009 15:06

Já mám třeba játra nebo ledvinky moc rád, ale každý den to také jíst nemusím. Dršťová sice není můj favorit, ale to koprovka také ne ;) Táta dělal 3 roky šéfa nákupu potravinářského holdingu Alima (Toman & Co.), takže jsem si docela často vyslechl, co je v našem potravinářství "normální" :shock:
Myslím si, že zdraví máme jen jedno, takže je opravdu potřeba dávat velký pozor na to, co si dáváme v obchodě do košíku nabo objednáváme v restauračním zařízení. Kvalitu sice člověk musí zaplatit, ale v porovnání s tím zdravím je to vlastně pakatel.
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Ano, šéfe!

Odeslatod dall v 19 pro 2009 20:50

Tak cumim na nabidku a Foie Gras maji ted v Makru, ma nekdo nejaky recept na tuto lahudku? nebo klasika, opect a na toust?
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Ano, šéfe!

Odeslatod Honza v 20 pro 2009 20:13

Jde to jíst studené, ale mě osobně to nejvíc chutná jemně osmahnuté. Když se k tomu dá opečený tmavý chléb, trocha nějaké sladké marmelády a doplní se to sklenkou dezertního vína, tak je to zážitek 8-)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron