Pár bonbónků z ebay.de

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Ruda v 10 led 2010 23:23

Derailleur píše:ja som si spravil cierne drevo, to mam najradsej zo vsetkych druhov 8-)


a kam jsi si ho udělal?
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Derailleur v 10 led 2010 23:49

no kam, do cierneho cierne :) do pracanta do 4kyDcka...bolo tam popraskane zebrano, tak som to obrusil a dal do cierna, lubi sa mi to ovela viac a vyhoda este, ze to nema drevo na palubke a dverach takze menej roboty a viac ciernej :)
Derailleur
Inventář
 
Příspěvky: 253
Registrován: 22 črc 2009 11:30
Bydliště: Slovensko

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Ruda v 11 led 2010 00:39

Já to mám taky popraskané, ale určitě budu chtít zachovat současný dezén. Bohužel se to provádí dost těžko :| Ptal jsem se na to kamaráda co to se dřevem umí a on je tam ve fabrice jaksi pod vysokým tlakem vlisovaný nějaký bezbarvý laminát, takže tahle technologie je v podstatě smrtelníkovi nedostupná :cry:
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Derailleur v 11 led 2010 01:00

rovinnu brusku,na detaili ruky a velmi jemny smirgel a zbrusit to po koniec praskliny alebo az po drevo, ja som mal dokonca prasknute az drevo, tak som este zabrusoval aj drevo, keby som to strekol lakom tak by to mohlo vyzerat ako orig, pripadne transparentny cierny lak a bolo by cierne drevo, ja mam sice cierne drevo ale netransparentne, dal som nato cierny autolak 8-)
v prilohe je vybrusene zebrano na ciste drevo, v strede uz trochu zachytane :)
Přílohy
DSC01663.JPG
Derailleur
Inventář
 
Příspěvky: 253
Registrován: 22 črc 2009 11:30
Bydliště: Slovensko

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Ruda v 11 led 2010 01:10

To obrušení které popisuješ si dokážu představit, mě to ten kamarád dělal u jiné 124 a hodně nadával jaký musel dávat pozor, aby to zebrano nevzal, je ho tam v podstatě dost slabá vrstva. Pak stříkl několik vrstev bezbarvýho laku - jenže tam je zásadní problém. Ten lak vždycky zůstane mnohem měkčí než lamino a teplo které může být uvnitř kabiny v létě mu nedělá vůbec dobře - a na místo lesku se tam ty rýhy a šmouhy dělají velice snadno a rychle :? Tak mě napadlo použít na tu vrchní vrstvu nějaký hodně tvrdý bezbarvý lak, něco co se dává na parkety nebo paluby lodí, ale nemám odvahu to zkoušet :D Jinak nám zjišťoval Jack, ty dva díly ze kterých je armatura obložená jsou v cenové relaci 5-7 tkč.
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Derailleur v 11 led 2010 01:36

hej, to drevo mizne velmi rychlo, aj mne sa stalo na jednej hrane, ze som zobral az viac ako by som chcel
http://www.clou.sk/laky-na-drevo/ viac ich tam vyzera vhodnych na nase pouzitie :)
5-7 je stale menej ako 1000e za to amg oblozenie :) ale je to aspon ("nebezpecne") drevo...dnes uz sa kvoli bezpecnosti davaju imitacie
kazdopadne to praskanie je problem, aj v CE som mal stred popraskany :|

http://www.mbworld.org/forums/e-class-w ... where.html
Přílohy
TT10.jpg
TT7.jpg
Derailleur
Inventář
 
Příspěvky: 253
Registrován: 22 črc 2009 11:30
Bydliště: Slovensko

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Radek v 11 led 2010 09:34

Já jsem zrovna před pár týdny pro zajímavost zjišťoval na Chodově cenu dřeva a tvrdili mi, že obložení kolem řadičky asi 7k a malá šikmá přihrádka před loketkou 4k s tím, že si staré musí vzít, odeslat ho do SRN a podle toho udělají přesný odstín a celá ta záležitost je prý tak na 3 měsíce :lol:
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Ruda v 11 led 2010 22:50

Radek: ale tvoje původní obložení ti už nevrátí, protože ho musí ekologicky zlikvidovat. A to ti přijde s razítkem :?
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod capriclan v 11 led 2010 23:11

vsechno se da sehnat 8-)
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: Pár bonbónků z ebay.de

Odeslatod Honza v 11 led 2010 23:16

Kdyby tak bylo ještě pár metrů toho Rosera, kterého bych potřeboval já :( Viděl jsem to v Japonsku na prodej, ale cena byla zhruba stejná jako za slušný kompletní Limited :(
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Fórum E500

Kdo je online

cron